Переваги технічного нагляду будівництва

Технагляд будівництва - це ряд заходів, націлених на постійний контроль якості виконуваних будівельних робіт. Перевірка та експертна оцінка найменших деталей дозволяє максимально дотримуватися норм будівельного процесу, термінів, вартості, та тим самим досягти необхідної якості. Проведений фахівцями технічний нагляд за будівництвом відповідає наступному порядку:
- Отримання «Дозволу на початок будівельних робіт» з попередньою підпискою необхідних документів, перед фактичним початком заходів технагляду за будівництвом.
- Спостереження і контроль якості будівельного процесу. Частота технагляду в будівництві залежить від специфіки проекту і складності об'єкта. Технагляд будівництва проводиться згідно з вимогами та державним стандартам. У разі необхідності, в технагляд за будівництвом можуть бути залучені різні експертизи з контролю якості, та інших експертних центрів.
- Технічний нагляд за дотриманням норм складування і зберігання будівельних матеріалів. У разі недотримання цих норм, фахівець нашої компанії, що здійснює технічний нагляд у будівництві, може накласти заборону на використання таких матеріалів.
- Технічна консультація, яка надається нашим експертом з технагляду за будівництвом з усіх питань по будівельному об'єкту.
- Оптимізація будівельного проекту.
- Прийом виконаних робіт та підписання актів прийому-передачі обладнання, випробувань, прихованих робіт, проміжного приймання відповідальних конструкцій.
- Надання Замовнику фотоматеріалів, зроблених в рамках проведення технагляду за будівництвом, в обумовлені з Замовником строки.
- Перевірка кошторисів підрядних організацій перед початком їхніх робіт.
- Контроль над термінами виконання робіт, зазначених у договорі і календарному графіку будівництва.
Перевірка обсягів робіт, виконаних підрядною організацією, з метою їх відповідності пропонованих до оплати робіт.


Вартість послуг у ПП "Добро-Буд" по технагляду будівництва (технічний нагляд) становить суму в залежності від складності даного об’єкта.
Наприклад: технагляд за будівництво на об’єкті по вул. Братів Рогатинців, 24/7 у м. Львові по переплануванню квартири 31 м2 під магазин салон становило 800,00 грн.
Опублікував: Administrator   22-05-2012   в розділі Статті   |   Переглядів: 2371   |   Читати далі